Jesteś na podstronie:

Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją

Od kilku lat nasza szkoła posiada certyfikat: "Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją"

Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją” to projekt adresowany do uczniów z trudnościami w nauce czytania i pisania z klas IV–VI szkół podstawowych z terenów wiejskich (wsie i miasta do 25 tys. mieszkańców). Chcemy stworzyć im warunki równych szans w realizacji planów i marzeń edukacyjnych, a przez to przyczynić się do ich późniejszych sukcesów. Projekt szkoły przyjaznej uczniom z dysleksją opiera się na Modelowym systemie profilaktyki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom z dysleksją, który jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz na Programie Edukacyjno-Terapeutycznym ORTOGRAFFITI.

 

Piaseckie Kociewiaki

GMINA GNIEW REALIZUJE PROJEKT W RAMACH FUNDUSZY EUROPEJSKICH: DZIECKO NAJLEPSZA INWESTYCJA

W NASZEJ SZKOLE PROWADZONE SĄ NASTĘPUJĄCE ZAJĘCIA:

  • WYRÓWNUJĄCE I ROZWIJAJĄCE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • WYRÓWNUJĄCE I ROZWIJAJĄCE Z MATEMATYKI
  • WYRÓWNUJĄCE I ROZWIJAJĄCE Z PRZYRODY

Polecamy strony